Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Florianów - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy, ul. Nowe Sady

Polesie,Łódź(Florianów + 12 km)

1 450 000 zł650 m² 2 231 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta inwestycyjna - budynek usługowy - doskonała lokalizacja i infrastruktura Ta oferta tylko u nas! atrakcyjna cena! lokalizacja: łódź Polesie (lublinek - Pienista) okolice ul. Obywatelskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Centrum,Kutno(Florianów + 13 km)

1 150 000 zł600 m² 1 916,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w ścisłym centrum Kutna. Nieruchomość jest zabudowana kamienicą o powierzchni użytkowej ok. 700 m2 (dwie kondygnacje). Do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Zgierz

Zgierz,łódzkie

1 300 000 zł250 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 107 m²

Oferuję do sprzedaży budynek, położony przy jednej z głównych ulic Zgierza. Pełni on funkcję hotelu. Usadowiony jest on na dwóch działkach o powierzchni 1107m2. Na działce znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Łódź

Polesie,Łódź(Florianów + 12 km)

10 000 000 zł8 720 m² 1 146,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 444 m²

Sprzedaż - budynek pofabryczny o powierzchni 8.720 m2 - Łódź Polesie Budynek czterokondygnacyjny, podpiwniczony z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej 8.720 m2 z 3 szybami.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Piłsudskiego

Puławy(Florianów + 16 km)

799 000 zł217 m² 3 682,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:354 m²

Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż budynek usługowy w Puławach przy ul. Piłsudskiego 67. Budynek o powierzchni użytkowej 217 mkw. Oddany do użytku w 2000 roku. Murowany,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł401 m² 2 743,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 980 m²

Szanowni Państwo! Na sprzedaż funkcjonalny obiekt piekarniczo-produkcyjny z zapleczem technicznym i dużym utwardzonym placem, położony w spokojnej lokalizacji z dogodnym dojazdem -.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Wojska Polskiego

Aleksandrów Łódzki(Florianów + 9 km)

1 790 000 zł648 m² 2 762,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 593 m²

Na sprzedaż nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym, łącząca funkcję mieszkalną i usługową, położona w Aleksandrowie Łódzkim przy ul. Wojska Polskiego 115. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł1 753 m² 741,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 753 m²

Działka inwestycyjna z obiektami magazynowo-produkcyjnymi Bardzo dobra lokalizacja przy ulicy Łódzkiej Powierzchnia działki 1753m2, znajduje się w Zgierzu przy głównej ulicy w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Górna,Łódź(Florianów + 12 km)

7 560 000 zł1 084 m² 6 974,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 084 m²

Nowoczesny budynek inwestycyjny | łódź | 100% wynajęty | gotowy produkt suma pow. Najmu 695,93 powierzchnia całkowita 1084,76 Jako powierzchnię najmu przyjęto powierzchnię, która może generować.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Pożowska

Końskowola(Florianów + 22 km)

360 000 zł566,70 m² 635,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:200 m²

Budynek starego browaru w Końskowoli przy ul. Pożowskiej. Na parterze budynku są trzy pomieszczenia (łącznie około 185mkw) - główna sala (169mkw) - wiatrołap (10mkw) - schowek (6mkw) Na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Florianów

Florianów,mazowieckie

790 000 zł900 m² 877,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:17 910 m²

Do sprzedaży działający Motel przy trasie Radom - Lublin Opis nieruchomości: nieruchomość obejmuje działkę o łącznej powierzchni 1,7910 ha w kształcie prostokąta o wymiarach: 45m2 -.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.